Istnieją 3 cechy,
które odróżniają nas od konkurencji

O FIRMIE

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży komputerowej oraz poligrafii reklamowej. Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów PC, laptopów oraz szerokiej gamy urządzeń i akcesoriów komputerowych. Prowadzimy profesjonalny serwis sprzętu komputerowego i elektronicznego.

KOMPUTERY I SERWIS

Sklep komputerowy w Krośnie z tradycjami.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania. Od lat zaopatrujemy naszych klientów w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, zarówno osoby prywatne jak i firmy, urzędy, instytucje itp. Pomagamy w doborze parametrów, podzespołów i akcesoriów do Twojego komputera. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną nowego i poleasingowego sprzętu. Zamex Krosno mieści się w nowej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 11 w Krośnie.

POLIGRAFIA I REKLAMA

Sklep i usługi poligraficzne w Krośnie.

Oferujemy naszym klientom z Krosna i powiatu krośnieńskiego usługi ksero oraz wydruk na różnych materiałach. Projektujemy i drukujemy dyplomy, zaproszenia, ulotki, wizytówki, banery zgrzane-oczkowane, rollupy, a także inne materiały reklamowe. Zamex Krosno to także wyrób pieczątek firmowych i osobistych tzw. podpisówek, datowników, numeratorów itp. Prowadzimy sklep z pucharami, pamiątkami i gadżetami reklamowymi. Wykonujemy i wdrażamy strony internetowe i sklepy.

GALERIA ZDJĘĆ